Воскресенье, 18.11.2018, 04:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
"Шепетівкагаз"
Приватне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації

Контакт-центр (03840) 5-24-55
 Аварійно-диспетчерська служба - 104
Форма входу
Особистий кабінет

Категорії розділу
Мої статті [105]
Інформація для акціонерів [31]

Меню сайту

Отримання субсидії

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » Статті » Мої статті

Технічне завдання

Т Е Х Н І Ч Н Е   З А В Д А Н Н Я
на проектування організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних
на комерційному вузлі обліку природного газу

 

Надане:

Власнику комерційного вузла обліку газу (окрім побутових споживачів з річним обсягом споживання природного газу до 10 тис. м3)

Підстава для оформлення:

Пункт 2 глави 3 розділу X Кодексу газорозподільних систем, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 року №2494

Найменування об'єкту споживача (власника):

Назва об’єкту споживача (пункту споживання природного газу), на якому встановлений комерційний вузол обліку

Місце знаходження об’єкту споживача (власника):

Адреса об’єкту споживача (пункту споживання природного газу)

Мета проектування:

Удосконалення системи комерційного обліку природного газу, підвищення рівня достовірності вимірювання об’єму (обсягу) природного газу комерційними вузлами обліку в газорозподільних системах, належна організація добового балансування на ринку природного газу України.

ВИМОГИ ДО ЗАСОБІВ ДИСТАНЦІЙНОЇ ПЕРЕДАЧІ ДАННИХ

 1. Частотний діапазон: 5 діапазонів UMTS (WCDMA/FDD): 800, 850, 900, 1900 та 2100 4 діапазони GSM: 850/900/1800/1900
 2. Швидкість передачі даних:
  HSDPA Cat.8 / HSUPA Cat.6: DL: макс. 7.2 Мбіт/с, UL: макс 5.76 Мбіт/с<> EDGE клас 12: DL: макс. 237 кбіт/с, UL: макс. 237 кбіт/с
  GPRS клас 12: DL: макс. 85.6 кбіт/с, UL: макс. 85.6 кбіт/с
  CSD: до 9.6 кбіт/с, V.110
 3. Відкрита платформа JAVA: Java™ ME 3.2. Захищена передача даних наявності HTTPS/SSL
 4. TCP/IP стек: доступний через AT команди і «прозорий» TCP
 5. Інтерфейси: V.24/ V.28 RS-232
 6. Діапазон робочих температур: -30°C…+65°C
 7. Проектування та монтаж засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку газу передбачити з урахуванням вимог нормативно-правових актів та паспортів заводів-виробників засобів і складових комерційних вузлів обліку газу.
 8. Передбачити наявність зчитувача імпульсів від лічильника з накопиченням протягом періоду не менше одного року (комерційних ВОГ на базі побутового лічильників газу)
 9. Забезпечити автоматичний режим передачі даних від комерційного вузла обліку до ПАТ «Шепетівкагаз» з частотою не менше 12 разів на добу, а також можливість отримання даних
 10. Передбачити постійне джерело живлення засобів дистанційної передачі даних та резервне на випадок виходу з ладу постійного. Резервне джерело живлення повинно забезпечувати належну роботу обладнання на протязі 3-ох діб.
 11. Підключення засобів дистанційної передачі даних до комерційного вузла обліку газу здійснювати відповідно до вимог паспортів заводів-виробників складових комерційного вузла обліку газу.
 12. Місце монтажу засобів дистанційної передачі даних повинно забезпечити захист від несанкціонованого втручання в їх роботу та роботу складових комерційного вузла обліку газу, від пошкодження, несанкціонованого демонтажу.

ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ ДАННИХ

 1. Передача всіх даних, в тому числі миттєві значення витрати газу (поточний тиск та/або перепад писку, поточна температура, поточна витрата тощо) (для комерційних ВОГ на базі лічильників газу з коректорами або обчислювачами об’ємів газу).
 2. Передача кількості імпульсів лічильника за добу з накопиченням даних за звітній місяць (для комерційних вузлів обліку газу на базі побутового лічильників газу)

ІНШІ ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ОБЛАШТУВАННЯ
ЗАСОБІВ ДИСТАНЦІЙНОЇ ПЕРЕДАЧІ ДАННИХ

 1. Розробка робочого проекту з організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку забезпечується споживачем (власником комерційного вузла обліку) за його рахунок.
 2. Робочий проект в установленому порядку повинен бути погоджений з ПАТ «Шепетівкагаз». Один примірник споживач передає на зберігання ПАТ «Шепетівкагаз».
 3. Закупівля обладнання, монтаж, налагодження, перевірка достовірності переданих (зчитаних) даних до ПАТ «Шепетівкагаз» забезпечується споживачем (власником комерційного вузла обліку) за його рахунок.
 4. Проектування та монтаж обладнання повинен відповідати вимогам чинних нормативно-правових актів та паспортів заводів-виробників обладнання.
 5. Приймання в експлуатацію засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку здійснюється за участю представника ПАТ «Шепетівкагаз» з оформленням відповідного акту введення в експлуатацію.
 6. Обслуговування введених в експлуатацію засобів дистанційної передачі даних на комерційному вузлі обліку забезпечується споживачем (власником комерційного вузла обліку) за його рахунок.
 7. Введені в експлуатацію засоби дистанційної передачі даних повинні бути цілодобово готовими до передачі даних ПАТ «Шепетівкагаз».

 

Категорія: Мої статті | Додав: Ksusha (22.12.2016)
Переглядів: 352 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018